نمایش 1–6 از 7 نتیجه

آموزش نرم افزار ژئولاگ(Techlog)

بدون امتیاز 0 رای
تک لاگ یک پلتفرم ویندوزی ساخت شلمبرجر است که یکی از خاص ترین نرم افزار های مهندسی نفت به حساب می آید. این نرم افزار کلیه اطلاعات چاه را جمع آوری می کند.
0
550,000 تومان
33%تخفیف

آموزش نرم افزار ژئولاگ(GEOLOG)

بدون امتیاز 0 رای

ارزیابی پتروفیزیکی چاه‌ها با استفاده از نرم‌افزار ژئولاگ، ابزار کلیدی در صنعت نفت و گاز، جهت تعیین پارامترهای مخازن هیدروکربنی است ...

12
0
300,000 200,000 تومان
25%تخفیف

آموزش مقدماتی تا پیشرفته پایتون

غیرحضوری
5.00 2 رای
امروزه روی آوری به پایتون در بین مهندسان، دانشمندان و تحلیلگران بسیار فراگیر شده است و تقاضا برای یادگیری آن روز به روز افزایش میابد، در نتیجه نیاز به دوره آموزش برنامه نویسی پایتون بیش از هر زمانی احساس خواهد شد. از طرفی کسب مهارت در پایتون نسبت به سایر زبان‌های برنامه‌نویسی آسان‌تر است. این ویژگی همراه با کاربردهای گسترده باعث شده که پایتون به یکی از محبوب‌ترین فناوری‌های برنامه‌نویسی در سال‌های اخیر تبدیل‌ شود.
30
1
800,000 597,000 تومان

دوره آموزشی نرم افزار PVTi

بدون امتیاز 0 رای
یکی از مراحلی که پیش از شبیه سازی مخازن نفتی باید طی شود، آماده کردن اطلاعات لازم برای وارد کردن به نرم افزار شبیه ساز است. از مهم ترین اطلاعاتی که پیش از شبیه سازی باید آماده شود، اطلاعات مربوط به خواص سیالات مخزن است. نرم افزار PVTi که یکی از محصولات شرکت نفتی شلمبرژه (Schlumberger) است به عنوان یک پیش پردازشگر، وظیفه آماده سازی این اطلاعات را بر عهده دارد.
10 ساعت
0
5,000 تومان

دوره آموزشی شبیه سازی مخازن هیدروکربنی با CMG

بدون امتیاز 0 رای
نرم افزار شبیه‌ساز CMG (Computer Modeling Group) ساخت کانادا بوده CMG که در ابتدا به دلیل تخصص خود در نفت سنگین شناخته شد و در ادامه در تمام جنبه های جریان مخزن و مدل سازی فرایندهای پیشرفته ورود پیدا کرد. امروزه 61 کشور جهان و بیش از 617 مشتری و شرکت مشاوره نفت و گاز در سطح جهانی مخاطب این نرم افزار هستند. برای مدل‌سازی مخزن به کار می‌رود و شامل سه قسمت می‌باشد: الف) تعیین پارامترهای فازی PVT سیال با استفاده از تطبیق اطلاعات آزمایشگاهی توسط Winprop. این قسمت شبیه به قسمت PVTi در نرم افزار Eclipse می‌باشد. ب) شبیه‌سازی حرکت سیال در محیط متخلخل به صورت مدل نفت سیاه (با استفاده از نرم افزار IMEX)، به صورت مدل ترکیبی (با استفاده از نرم افزار GEM) و شبیه سازی فرآیندهای گرمایی (با استفاده از نرم افزار STARS). ج) نرم افزارهای جانبی preprocessor (توسط قسمت builder شامل اطلاعات زمین‌شناسی، گریدبندی، چاه‌ها و ...) و postprocessor (توسط results graph/3D/Report جهت نمایش خروجی نرم افزار)
36 ساعت
3
300,000 تومان
38%تخفیف

آموزش هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

حضوری
5.00 1 رای
در این دوره شما استفاده‌ی عملی از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را فرا می‌گیرید و کاربرد یادگیری ماشین برای تحلیل داده را با حل چالش‌های متعدد می‌آموزید. در این چالش‌ها به تحلیل داده‌های واقعی مثل نتایج فوتبال، امتیازدهی به فیلم‌ها، نتایج سانحه‌ی کشتی تایتانیک و … پرداخته می‌شود.
5:06:45
0
800,000 500,000 تومان
Petroleum engineering is a field of engineering concerned with the activities related to the production of Hydrocarbons, which can be either crude oil or natural gas. Exploration and production are deemed to fall within the upstream sector of the oil and gas industry.